1. Reis met kinderen
  2. Oostenrijk
  3. Karinthië
    1. Hohe Tauern

Modellflugplatz Glocknerhof

Berg 43 9771 Berg im Drautal Oostenrijk
Boek online toegang

Modelvliegveld voor toeschouwers, drankjes, vliegschool

786 ref. naar de Excursiebestemming-zoekopdracht

1 / 12

Ausflugsziel: Modellflugplatz Glocknerhof

2 / 12

Ausflugsziel: Modellflugplatz Glocknerhof

3 / 12

Ausflugsziel: Modellflugplatz Glocknerhof

4 / 12

Ausflugsziel: Modellflugplatz Glocknerhof

5 / 12

Ausflugsziel: Modellflugplatz Glocknerhof

6 / 12

Ausflugsziel: Modellflugplatz Glocknerhof

7 / 12

Ausflugsziel: Modellflugplatz Glocknerhof

8 / 12

Ausflugsziel: Modellflugplatz Glocknerhof

9 / 12

Ausflugsziel: Modellflugplatz Glocknerhof

10 / 12

Ausflugsziel: Modellflugplatz Glocknerhof

11 / 12

Ausflugsziel: Modellflugplatz Glocknerhof

12 / 12

Ausflugsziel: Modellflugplatz Glocknerhof

toegevoegd aan favorietenlijst

Favorietenlijst weergeven

verwijderd uit de favorietenlijst

Favorietenlijst weergeven

ter vergelijking toegevoegd

Toon vergelijking dichtbij

uit de vergelijking gehaald

Toon vergelijking dichtbij

Er kunnen maximaal 10 Bestemmingen worden geselecteerd voor de vergelijking. Verwijder eerst de bestaande Bestemmingen uit de vergelijking.

Toon vergelijking dichtbij
Facebook
4,3
Google
4,7
toon alle beoordelingen
  • leeftijd van de kinderen:
    0 tot 1 jaar 1 tot 2 jaar 2 tot 4 jaar alle...
    0 tot 1 jaar
    1 tot 2 jaar
    2 tot 4 jaar
    4 tot 6 jaar
    6 tot 10 jaar
    ruim 10 jaar
    tieners
  • Bestemming is:
    een pretpark een showoperatie een plek die het bekijken waard is alle...
    een pretpark
    een showoperatie
    een plek die het bekijken waard is
    een sportfaciliteit
  • hoofdonderwerp:
    Ontdekken Leren Toneelstuk
    Ontdekken
    Leren
    Toneelstuk
  • restaurant
  • prijsniveau
  • weer:
    Mooi weer Veranderlijk Bewolkt
    Mooi weer
    Veranderlijk
    Bewolkt
  • kinderwagen:
    volledig geschikt
    volledig geschikt
  • honden:
    toegestaan
    toegestaan

Periode

Beschrijving Excursiebestemming

Het modelvliegveld Glocknerhof is altijd toegankelijk voor bezoekers. De toegang is gratis. Van april tot en met oktober zijn er bijna dagelijks modelvliegers te vinden. Op het terrein zijn gekoelde en warme dranken, toiletten en voldoende parkeergelegenheid. Geïnteresseerden kunnen op maandag deelnemen aan een gratis kennismakingsvlucht (aanmelden verplicht) en zijn daarna van harte welkom om een ​​modelvliegcursus te volgen.

Excursiebestemmingen in de buurt

Premium

Hier worden voornamelijk premium excursiebestemmingen van dichtbij getoond.

meer over Premium

Eigenschappen Excursiebestemming Modellflugplatz Glocknerhof

  • Bestemming is:
    een pretpark
    een showoperatie
    een plek die het bekijken waard is
    een sportfaciliteit
  • pretpark:
    Pretpark
    attractiepark
  • bezienswaardige plaats:
    Oriëntatiepunt

  • leeftijd van de kinderen:
    0 tot 1 jaar
    1 tot 2 jaar
    2 tot 4 jaar
    4 tot 6 jaar
    6 tot 10 jaar
    ruim 10 jaar
    tieners
  • weer:
    Mooi weer
    Veranderlijk
    Bewolkt
  • winter excursie bestemming
  • kinderwagen:
    volledig geschikt
  • honden:
    toegestaan
  • Minimum leeftijd: geen limiet
  • barrièrevrij
  • Seizoensgebonden openingstijden: het hele jaar geopend
  • Informatie over openingstijden: Het vliegveld kan op elk moment bezocht worden. Er wordt voornamelijk gevlogen van maart tot oktober.
  • Vooraf inschrijven vereist
  • schoolreisje
  • Video over de excursiebestemming:

  • Prijzen: Het bezoeken en bekijken van de modelvliegtuigen is te allen tijde gratis. Modelvliegtuigpiloten die hun sport willen beoefenen, kunnen zich aanmelden bij Hotel Glocknerhof.

  • hoofdonderwerp:
    Ontdekken
    Leren
    Toneelstuk
  • Aantal bestaande diersoorten: geen dieren
  • Tijdsduur:
    Full time

  • restaurant
  • snack
  • aanbod optie: 500 meter
  • WC
  • bereikbaar met:
    auto
    Fiets
  • parkeermogelijkheden
  • Aantal parkeerplaatsen: 40

  • milieugerichte focus:
    land
  • Schaduw:
    half schaduwrijk
    weinig schaduw

Locatie Excursiebestemming

Route Planner

    Routebeschrijving

    De exploitant van deze Excursiebestemming-inzending heeft geen routebeschrijving gegeven.

    adres

    • Straat: Berg 43
    • Postcode:
    • Stad: Berg im Drautal
    • Federale staat: Karinthië
    • land: Oostenrijk
    wijk:
    • niet gespecificeerd
    Regio's:
    • Breedtegraad : 46.749592
    • Lengtegraad : 13.147269

    Route Planner

    Beoordelingen voor Modellflugplatz Glocknerhof 786

    Samenvatting

    Tabel met algemene indruk van de beoordelingen en alle individuele beoordelingscategorieën
    Algemene indruk 4,5

    4,3 / 5

    299 beoordelingen

    via: Facebook

    4,7 / 5

    487 beoordelingen

    via: Google

    Niet-bindende aanvraag Modellflugplatz Glocknerhof

    minimaal 20 tekens

    Ik heb de gegevensbeschermingsverklaring gelezen.

    Contact

    openingstijden

    openingstijden:
    Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag feestdagen

    Populair Ausflugsziele

    Premium

    Premium Ausflugsziele met de beste beoordelingen worden hier voornamelijk weergegeven.

    meer over Premium

    Alle informatie over Excursiebestemming Modellflugplatz Glocknerhof is zonder garantie

    buchen Startpagina

    Verdere links naar Excursiebestemming Modellflugplatz Glocknerhof

    Voor Excursiebestemming bezoekers

    vind meer Bestemmingen

    Voor Excursiebestemming- operators

    Excursiebestemming Modellflugplatz Glocknerhof delen en aanbevelen: