1. Reis met kinderen
  2. Duitsland
  3. Baden-Württemberg
    1. Region Bodensee
    2. Meckenbeuren

Ravensburger Spieleland Feriendorf

Am Hangenwald 1 88074 Meckenbeuren Duitsland
Boek online toegang

Welk type vakantieganger ben jij?

1447 ref. naar de Excursiebestemming-zoekopdracht

1 / 15

Ausflugsziel: Ferienhäuschen "Lotti Karotti" - Ravensburger Spieleland Feriendorf

2 / 15

Ausflugsziel: Ravensburger Spieleland Feriendorf

3 / 15

Ausflugsziel: Ravensburger Spieleland Feriendorf

4 / 15

Ausflugsziel: Ferienhäuschen "Fang den Hut" - Ravensburger Spieleland Feriendorf

5 / 15

Ausflugsziel: Ravensburger Spieleland Feriendorf

6 / 15

Ausflugsziel: Ravensburger Spieleland Feriendorf

7 / 15

Ausflugsziel: Ravensburger Spieleland Feriendorf

8 / 15

Ausflugsziel: Ravensburger Spieleland Feriendorf

9 / 15

Ausflugsziel: Ravensburger Spieleland Feriendorf

10 / 15

Ausflugsziel: Ravensburger Spieleland Feriendorf

11 / 15

Ausflugsziel: Schwedenhaus: Auf geht’s nach Skandinavien! In unseren sechs bunten Holzhäuschen könnt ihr traumhaft schlafen – stilecht wie in Schweden!  - Ravensburger Spieleland Feriendorf

12 / 15

Ausflugsziel: Ravensburger Spieleland Feriendorf

13 / 15

Ausflugsziel: Ravensburger Spieleland Feriendorf

14 / 15

Ausflugsziel: Ravensburger Spieleland Feriendorf

15 / 15

Ausflugsziel: Ravensburger Spieleland Feriendorf

toegevoegd aan favorietenlijst

Favorietenlijst weergeven

verwijderd uit de favorietenlijst

Favorietenlijst weergeven

ter vergelijking toegevoegd

Toon vergelijking dichtbij

uit de vergelijking gehaald

Toon vergelijking dichtbij

Er kunnen maximaal 10 Bestemmingen worden geselecteerd voor de vergelijking. Verwijder eerst de bestaande Bestemmingen uit de vergelijking.

Toon vergelijking dichtbij
Facebook
4,3
Google
4,0
toon alle beoordelingen
  • leeftijd van de kinderen:
    2 tot 4 jaar 4 tot 6 jaar 6 tot 10 jaar alle...
    2 tot 4 jaar
    4 tot 6 jaar
    6 tot 10 jaar
    ruim 10 jaar
    tieners
  • Bestemming is:
    een pretpark
    een pretpark
  • hoofdonderwerp:
    avontuur Beweging Ontdekken alle...
    avontuur
    Beweging
    Ontdekken
    Leren
    Toneelstuk
  • restaurant
  • prijsniveau
  • weer:
    Mooi weer wind Veranderlijk alle...
    Mooi weer
    wind
    Veranderlijk
    Bewolkt
  • kinderwagen:
    volledig geschikt
    volledig geschikt
  • honden: niet toegestaan

Periode

Beschrijving Excursiebestemming

Of je nu een avonturier, ontdekkingsreiziger of fijnproever bent – ​​iedereen vindt zijn of haar perfecte accommodatie in vakantiepark Ravensburger Spieleland. De magische ervaring gaat verder met een overnachting in vakantiepark Ravensburger Spieleland! Kleine avonturiers stralen van vreugde als ze ontdekken dat ze de nacht kunnen doorbrengen vlak naast hun favoriete tv-figuren en de klassieke spelletjes uit hun kinderkamer.
Gezinnen kunnen hun jeugdhelden ontmoeten in de van airconditioning voorziene houten vakantiehuisjes. Of het nu Muis & Olifant is of Kapitein Blauwbeer & Hein Blöd – hier wordt de droom van een overnachting werkelijkheid! Ze zorgen zelfs voor leuke momenten op het toilet. Gezinnen reizen in gedachten naar het hoge noorden en verblijven in authentieke huisjes in Zweedse stijl. Alleen hier is het echt gezellig, vooral wanneer mensen 's avonds in een ontspannen sfeer spelletjes spelen. Het uitzicht op het meer en de zonsondergang heeft een werkelijk kalmerend effect en biedt volop ruimte voor zoete dromen. Voor avonturiers van alle leeftijden die van iets bijzonders houden, wacht een ongewone nacht in een slaapwagon van de BRIO-trein. Hier kun je je voorstellen hoe het is om te dromen op rails terwijl je de sterren boven het speelparadijs telt.

Eigenschappen Excursiebestemming Ravensburger Spieleland Feriendorf

  • Bestemming is:
    een pretpark
  • pretpark:
    Pretpark

  • leeftijd van de kinderen:
    2 tot 4 jaar
    4 tot 6 jaar
    6 tot 10 jaar
    ruim 10 jaar
    tieners
  • weer:
    Mooi weer
    wind
    Veranderlijk
    Bewolkt
  • kinderwagen:
    volledig geschikt
  • Minimum leeftijd: 2 Jaren
  • barrièrevrij
  • Seizoensgebonden openingstijden: - - - -
  • Informatie over openingstijden: De openingstijden van het vakantiepark vindt u ook op: https://onepagebooking.com/spieleland
  • Video over de excursiebestemming:

  • Vergelijkingsprijs voor volwassenen: 39 €/dag
  • Prijzen: In het vakantiedorp wachten u verschillende accommodaties. Van goedkope staanplaatsen vanaf € 39 per tent, over Zweedse huisjes tot themavakantiehuizen en slaapwagons op de BRIO-spoorlijn.

  • hoofdonderwerp:
    avontuur
    Beweging
    Ontdekken
    Leren
    Toneelstuk

  • restaurant
  • snack
  • WC
  • verschoontafel
  • openbaar vervoer: 0.10 km afstand
  • bereikbaar met:
    auto
    Trein
    bus
    Fiets
  • parkeermogelijkheden

  • milieugerichte focus:
    land
  • Schaduw:
    meestal schaduwrijk

Locatie Excursiebestemming

Route Planner

    Routebeschrijving

    Een gedetailleerde routebeschrijving per bus, trein en auto vindt u op: https://www.spieleland.de/de/visit-planen/anfahrt/index.html

    adres

    wijk:
    • niet gespecificeerd
    Regio's:
    • Breedtegraad : 47.709730
    • Lengtegraad : 9.592004

    Route Planner

    Excursiebestemming recensies 1447

    Samenvatting

    Tabel met algemene indruk van de beoordelingen en alle individuele beoordelingscategorieën
    Algemene indruk 4,3

    4,3 / 5

    1331 beoordelingen

    via: Facebook

    4,0 / 5

    116 beoordelingen

    via: Google

    Niet-bindende aanvraag Ravensburger Spieleland Feriendorf

    minimaal 20 tekens

    Ik heb de gegevensbeschermingsverklaring gelezen.

    Contact

    openingstijden

    openingstijden:
    Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag feestdagen

    Alle informatie over Excursiebestemming Ravensburger Spieleland Feriendorf is zonder garantie

    buchen Startpagina

    Verdere links naar Excursiebestemming Ravensburger Spieleland Feriendorf

    Voor Excursiebestemming bezoekers

    vind meer Bestemmingen

    Voor Excursiebestemming- operators

    Excursiebestemming Ravensburger Spieleland Feriendorf delen en aanbevelen: